Nabízené služby

Nabízím klasickou rekondiční a regenerační masáž a medovou masáž. Dále budu tyto techniky rozšiřovat o další prvky. Vždycky půjde především o kombinaci více metod dohromady, která bude sestavena pro potřeby konkrétního klienta. Nebudu Vás do ničeho nutit. Masáž má být především pro Vás. Já jen budu doporučovat. V ceníku jsou sice masáže nějakým způsobem rozděleny, ale řiďte se především dobou masáže.

Od září rozšiřuji svou nabídku o kineziotaping, což jsou krásné barevné, ale samozřejmě i tělové pásky (tejpy), které zlepšují prokrvení kůže v místě přilepení a pomáhají bolavému místu od bolestí. Pásky je možné nosit, dokud Vám nebudou vadit, či neodpadnou. Když se k nim lověk chová zodpovědně, vydrží na svém míste i 14 dní. Nemusíte se bát, lze se normálně sprchovat i chodit do sauny nebo je již po 24 hodinách od přilepení plně zatížit například sportem. Pro aplikaci tejpu je nutné odmaštění pokožky a odstranění ochlupení. Pokožka by neměla být vůbec zpocená. Pokud tedy uvažujete o jejich aplikaci, připravte se na to, nebo počítejte s tím, že to uděláme v masérně. S odmaštěním se počítá automaticky už kvůli případné masáži.

Další velmi účinnou metodou je náprava pohybového aparátu dle pana Dorna. Jedná se o zlepšení pohybu ve všech velkých kloubech, srovnání různé délky nohou či poopravení mírně vychýlených obratlů do jejich správné polohy. Některé cviky se naučíte, a budete si je moci provádět sami doma. V rámci Dornovy metody se provádí Breussova masáž, která slouží k uvolnění páteře, aby se s ní lépe pracovalo.

Při indické relaxační masáži hlavy zapomenete opravdu na vše. Je to velmi lehká antistresová masáž a provádí se bez oleje. Součástí je masáž šíje přes oblečení a dále masáž hlavy včetně obličeje.

Havajská masáž lomi-lomi je to nejlepší, co můžete zažít. Ucítíte balet předloktí a rukou po Vašem těle. Ani masér nezůstává v pohybech chladný a u masáže napůl tancuje, jelikož si to speciální exotické hmaty žádají. Během hodiny a půl se masíruje nejprve šíje se zády, dále nohy zezadu a zepředu a nakonec ruce. Připravte se na opravdový zážitek. Těším se na Vás.