Vítám Vás

Jsem rád, že jste zavítali na mé stránky a udělali tak první krok k Vaší úlevě. Tím druhým krokem bude mi zavolat nebo napsat email a domluvit se na Vaší návštěvě. Pak už jen přijdete, chvilku si sedneme, abychom vybrali pro Vás to nejlepší, a začne počátek Vašich nových uvolněných pocitů.

O co vlastně jde?

Nabízím Vám různé kombinace masáží a technik v příjemném prostředí, které velmi dobře znáte a to u Vás doma. Momentálně nemám žádné stálé místo v salonu, ale pracuji na tom, aby se to dalo když tak zařídit. Objednání je možné kdykoliv na mém telefonu s tím, že za klienty jezdím odpoledne po 16.hodině autem s vešekrým potřebným vybavením. To vyžaduje mít kde zaparkovat. Na vlastní masáž je třeba prostor alespoň 2.5 x 3.5 m, aby se tam vešlo lehátko a já měl kolem něj volný prostor pro pohyb.

Největší důraz kladu na osobní přístup ke klientovi, jeho potřeby a pocity.

Ceny již od 250,- Kč za 1/2 hodiny. U masáží kratších než 90 minut účtuji 100 Kč za dopravu. Vice informací naleznete v ceníku. Pokud se chcete řádně uvolnit a zapomenout na problémy všedních dnů, doporučuji zvolit si alespoň 1 h, která stojí jen 450,- Kč. Kratší doba omezuje nejen mě v rozsahu poskytovaného komfortu, ale zejména Vás v nedostatečném času pro Váš odpočinek.

Trochu o mě a proč jsme začal s masážemi

Jmenuji se Robin a je mi přes 30 let. Masáže mne začaly zajímat, jelikož jsem cítil potřebu pomáhat lidem a to zejména těm, kteří to potřebují. Dnešní doba je příliš uspěchaná a my jsme tu od toho, abychom lidi zpomalili a naučili je zvolna dýchat. Není kam spěchat, život nám neuteče a pokud ten pocit máme, pak ten život uteče skutečně rychleji, než chceme a to je škoda. Lidem chybí občasné zastavení, rozjímání, odpočinek, uvolnění. Díky tomu zažívají téměř neustálý stres ať v práci nebo doma. Jen si to přiznejte. Dost lidí stres odstraňuje adrenalinem pomocí sportu, ale ani to se nesmí přehnat a opět se nejedná o celkové uvolnění, jelikož tělo si u toho neodpočine. Za uvolnění nelze považovat sezení u PC či TV ani klábosení v hospodě nad pivem. Zkrátka každý člověk potřebuje být chvíli jen sám se sebou. A to mu dopřeje právě masáž. Vůbec nevadí, pokud při ní usnete, tělo i mysl se uvolní a člověk pocítí spokojenost sám se sebou. Proč tomu tak je? Protože dokáže plně procítit přítomný okamžik a neruší ho ani minulost ani budoucnost. Zkrátka je tady a teď a dokonale uvolněný.
Pokud se dokážete zastavit a užívat si přítomnost, gratuluji. Je to dar přírody a Vaše správná volba.

Samozřejmě pomáhám odstranit nebo alespoň zmírnit bolesti či problémy různých původů, které Vás trápí. Přijďte a uvidíte či spíše pocítíte sami. Společně se nám to jistě podaří.

Moje ruce i já se na Vás těšíme. Přijďte a nebudete litovat.

Robin